Довідник підприємств, компаній України
Каталог підприємств, компаній Білої Церкви | Каталог підприємств, компаній Вінниці | Каталог підприємств, компаній Горлівки | Каталог підприємств, компаній Дніпродзержинська | Каталог підприємств, компаній Дніпропетровська | Каталог підприємств, компаній Донецька | Каталог підприємств, компаній Житомира | Каталог підприємств, компаній Запоріжжя | Каталог підприємств, компаній Івано-Франківська | Каталог підприємств, компаній Київа | Каталог підприємств, компаній Кіровограда | Каталог підприємств, компаній Кременчука | Каталог підприємств, компаній Кривого Рогу | Каталог підприємств, компаній Луганська | Каталог підприємств, компаній Луцька | Каталог підприємств, компаній Львова | Каталог підприємств, компаній Макіївки | Каталог підприємств, компаній Маріуполя | Каталог підприємств, компаній Миколаїва | Каталог підприємств, компаній Одеси | Каталог підприємств, компаній Полтави | Каталог підприємств, компаній Рівного | Каталог підприємств, компаній Севастополя | Каталог підприємств, компаній Сімферополя | Каталог підприємств, компаній Сум | Каталог підприємств, компаній Тернополя | Каталог підприємств, компаній Ужгорода | Каталог підприємств, компаній Харкова | Каталог підприємств, компаній Херсона | Каталог підприємств, компаній Хмельницького | Каталог підприємств, компаній Черкас | Каталог підприємств, компаній Чернівців | Каталог підприємств, компаній Чернігова
Реєстрація 

Енергетика, ядерна енергетика (Україна)

Всього: 9
Компанії за алфавітом: Енергетика, ядерна енергетика (Україна)

Каталог компаній: Енергетика, ядерна енергетика (Україна)


Електрика України

Повна назва: ТОВ «Електрика України»
Керівник: Романчук Василь
Адреса: Володимира Великого вул., 4
Львів, Україна
Телефони: +38 (067) 672-98-54
E-mail:
URL сайта:
ID-компанії: 7765
Львів: головний офіс детальніше
Форма власності Приватне підприємство
Профіль діяльності Продаж електроенергії
Рік заснування 2019
Співробітників до 10 людей
Сторінка компанії сторінка компанії »
Про нас

Мета та суть діяльності компанії – задоволення клієнтського попиту на електричну енергію. Компанія орієнтується на розвиток та впровадження сучасних технологій і новітніх підходів задля надання якісних та стабільних послуг своїм клієнтам. Основні напрямки діяльності ТОВ «Електрика України» – постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам.

Компанія представлена в рубриках:
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика
Переглядів: 296

ООО МПВФ "Энергетик"

Повна назва: Общество с ограниченной ответственностью "Монастырищенская производственно-внедренческая фирма "Энергетик"
Керівник: Пархоменко Алексей Геннадевич
Конт. особа: Завальный Степан Анотольевич
Адреса: Леніна, 3
19100, Монастирище, Черкаська обл., Україна
Телефони: +38 (047) 462-57-72
Факс: +38 (047) 462-57-72
E-mail:
URL сайта:
ID-компанії: 6115
Монастирище: головний офіс детальніше
Форма власності Приватне підприємство
Профіль діяльності Виробництво котельного та допоміжного обладнання, монтаж та сервис
Співробітників 100-500 людей
Сторінка компанії сторінка компанії »
Про нас

Завод производитель: Паровые котлы серии Е, ДЕ, ДКВР: МЗК-8АГ(АЖ)-2(Э), Е-1.0-0.9Г,М,Р-3(Э), Е-1.6-0.9ГМН(Э), Е-2.5-0.9ГМ(Э), Е-2.5-14ГМ(Э), Е-4.0-14ГМ(Э), Е-6.5-14ГМ(Э), Е-10-14ГМ(Э), Е-16-14ГМ(Э),Е-25-14ГМ(Э); водогрейные котлы КСВ, КСВа, ВК, КВГ, ТВГ, НИИСТУ-5: КСВа-0.25(ЭКО), КСВа-0.63(ЭКО), КСВа-1.0(ЭКО), КСВа-2.0(ЭКО), КСВа-3.15(ЭКО), КСВ-5.0Р, КСВ-2.9Р, КСВ-1.1Р; блочные котельные ТКУ, БМВКУ; котлы работающие на (газе, мазуте, печное топливо, дизельное топливо, уголь, нефть, опилки, торф, шелуха); блочно- модульные котельные; транспортабельные котельные; котельные под ключ; водоподготовки ВПУ, ФИП, ФОВ; дымососы; вентиляторы; экономайзеры; утилизаторы; горелки (газовые, мазутные, газомазутные, комбинированные); мазутоподготовки; фильтра мазута ФМ; подогреватели мазута ПМ, ПМР; насосы центробежные, циркуляционные, канализационные, высокого давления; насосные станции; дымовые трубы; баки; деаэраторы; арматура.

Компанія представлена в рубриках:
Будівництво та нерухомість: Теплопостачання та опалення
Будівництво та нерухомість: Проектування
Виробництво, промисловість: Промислова продукція різна
Виробництво, промисловість: ПЕК
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика
Переглядів: 15528

ВДК МДУ

Повна назва: Виноградівський державний коледж Мукачівського державного університету
Керівник: Іваніга Йосип Йосипович
Адреса: Станційна, 28
Виноградів, Закарпатська обл., Україна
URL сайта:
ID-компанії: 7254
Виноградів: філія детальніше
Форма власності Державне підприємство
Профіль діяльності Коледж
Рік заснування 2008
Співробітників 25-100 людей
Сторінка компанії сторінка компанії »
До головного офіса сторінка головного офіса »
Про нас

Виноградівський державний коледж МДУ – один із навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра напряму підготовки «Електротехніка та електротехнології», молодшого спеціаліста спеціальностей:
Електропостачання;Будівництво, монтаж і експлуатація ліній електропередачі;Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва;Швейне виробництво;Виготовлення виробів із шкіри;Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості;Фінанси і кредит;Туристичне обслуговування;Ресторанне обслуговуванняПідготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст та бакалавр здійснюється за денною та заочною формами навчання.
В структуру коледжу входять: 3 відділення, навчально-методичний підрозділ, який здійснює організацію, аналіз та контроль навчального процесу, бібліотека з читальним залом на 44 посадочних місця, музей народної творчості Закарпаття; музей розвитку енергетичної галузі на Закарпатті; адміністративний підрозділ, господарський підрозділ; бухгалтерська служба; підрозділ по роботі з кадрами; підрозділ сприяння працевлаштуванню; підрозділ з охорони праці, канцелярія та архів, медичний пункт, спортивний зал, навчально-виробничі майстерні, спортивні майданчики.
За період існування навчального закладу було підготовлено більше 10500 фахівців для народного господарства країни.
Навчальний процес в коледжі забезпечує кваліфікований викладацький колектив, що складається з 65 педагогічних працівників, серед яких 50 спеціалістів вищої та першої категорії, 10 старших викладачів, 10 викладачів-методистів. Метою роботи педагогічного колективу є підготовка бакалаврів та молодших спеціалістів, здатних до активної творчої, професійної та соціальної діяльності.
Навчально-матеріальна база коледжу відповідає вимогам навчальних планів і програм та санітарно-гігієнічним нормам і дозволяє у повному обсязі забезпечити підготовку фахівців. Матеріальна база постійно змінюється в якісному та кількісному вигляді.
Одним із пріоритетів коледжу в реалізації принципу наступності і безперервності ступеневої освіти є інтеграція вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації. Вона реально дає можливість залучення професорсько-викладацького складу університету до проведення занять на старших курсах коледжу, що дозволяє підвищити рівень загальноосвітньої і професійної підготовки молодшого спеціаліста на базі новітніх технологій навчання та комп’ютеризації навчального процесу і більш раннє його адаптування до умов навчання в університеті.
Випускники коледжу продовжують навчання на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра в Мукачівському державному університеті, Національному університеті «Львівська політехніка», Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, Тернопільському технічному університеті. Хмельницькому національному університеті та інших вищих навчальних закладах.
У коледжі налагоджено зворотній зв’язок з випускниками, впроваджена система контролю за працевлаштуванням молодих фахівців, що дозволяє проводити аналіз попиту на ринку праці професій і спеціальностей, які готує коледж, та їх адаптацію до нових економічних умов.
Випускники направляються на роботу на підприємства і організації різних форм власності регіону та України.
Після закінчення навчання випускники напряму підготовки «Електротехніка та електротехнології» отримують базову вищу освіту кваліфікації технічний фахівець-електрик, з узагальненим об’єктом діяльності – електротехнічне обладнання, устаткування, пристрої для виробництва, передачі, розподілу та споживання електроенергії.

Компанія представлена в рубриках:
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика
Освіта, наука, виховання: Училища, технікуми, коледжи
Переглядів: 1210

Вольтаж Груп

Повна назва: ТОВ "Вольтаж Груп"
Адреса: Фрунзе вул., 32 (2-ий поверх)
21050, Вінниця, Україна
Телефони: +38 (043) 255-44-77, +38 (067) 433-23-14
Факс: +38 (043) 255-44-77
E-mail:
URL сайта:
ID-компанії: 6368
Вінниця: головний офіс детальніше
Про нас

Компанія "Вольтаж Груп" спеціалізується на виконанні повного спектру електромонтажних робіт. Зокрема наше підприємство виконує роботи по будівництву кабельних та повітряних ліній електропередач, будівництво електричних підстанцій, та пропонує до виконання комплекс електромонтажних робіт, включаючи проектування систем електропостачання, поставка матеріалів та електрообладнання, пуско-налагоджувальні та вимірювальні роботи. Значний досвід наших працівників у сфері виконання електромонтажних робіт дозволяє нам гарантувати високу якість, надійність та безпеку обладнання, що встановлюється, та робіт, що виконуються нашим підприємством. Керівництво компанії докладає максимум зусиль для розширення спектру послуг, що надаються компанією. Високий рівень підготовки спеціалістів, та досвід отриманий при реалізації проектів дає нам змогу з впевненістю дивитися у майбутнє!

Компанія представлена в рубриках:
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика
Послуги: Інші послуги
Техніка, прилади: Електроустаткування
Техніка, прилади: Інше...

МПКА-Украина

Повна назва: МПКА-Украина. Производство и продажа кабельной проудкции в Украине
Адреса: Новобудов, 3
69123, Запоріжжя, Україна
Телефони: +38 (061) 220-13-00, +38 (067) 613-43-76
E-mail:
URL сайта:
ID-компанії: 7545
Запоріжжя: головний офіс детальніше
Про нас

«МПКА-УКРАИНА» —  производитель кабельно-проводниковой продукции. Изготавливаем полный номенклатурный ряд кабельно-проводниковой продукции.

Компания является дилером ряда национальных и зарубежных кабельных заводов. Есть свои склады, продуманная система логистики и действует доставка по всей Украине. Мы производим: монтажные и установочные провода, силовой кабель, высоковольтный кабель, провода для ЛЭП, кабель и провод специального отраслевого назначения, кабель связи, телефонные слаботочные кабеля и другое. 

 

Компанія представлена в рубриках:
Будівництво та нерухомість: Будівельне обладнання
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика
Виробництво, промисловість: Інше...
Виробництво, промисловість: Підприємства
Виробництво, промисловість: Промислова продукція різна

ПП Полюс

Повна назва: Приватне підприємство "Полюс"
Адреса: Академіка Белелюбського, 24ж
49038, Дніпропетровськ, Україна
Телефони: +38 (056) 236-67-17
E-mail:
URL сайта:
ID-компанії: 7335
Дніпропетровськ: головний офіс детальніше
Про нас

Постачання емальованих проводів ПЕТ-155, ПЕТД - 200

Компанія представлена в рубриках:
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика
Виробництво, промисловість: Інше...
Виробництво, промисловість: Підприємства

СпецСтройМонтаж

Повна назва: ЧП "СпецСтройМонтаж"
Адреса: Коломенська вул., 15
Харків, Україна
Телефони: +38 (067) 196-29-64, +38 (066) 577-58-63
E-mail:
ID-компанії: 6646
Харків: головний офіс детальніше
Про нас
Компанія представлена в рубриках:
Будівництво та нерухомість: Будівельне обладнання
Будівництво та нерухомість: Будівництво доріг
Виробництво, промисловість: Вугільна промисловість
Виробництво, промисловість: Добувна промисловість
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика

ТОВ «Енерго Збут Транс»

Повна назва: «Енерго Збут Транс» – постачальник електричної енергії для непобутових споживачів
Адреса: Окіпної Раїси вул., 10 (88)
02002, Київ, Україна
Телефони: +38 (044) 290-00-60, +38 (080) 030-06-65
E-mail:
URL сайта:
ID-компанії: 7625
Київ: головний офіс детальніше
Про нас

ТОВ «Енерго Збут Транс» – ліцензований постачальник електричної енергії для непобутових споживачів – юридичних осіб по всій території України. В портфелі наших клієнтів вже присутні хімічні концерни, гірничо-збагачувальні комбінати та інші промислові підприємства. Найбільшим нашим клієнтом та єдиним учасником компанії є АТ «Укрзалізниця». 

 

Головним пріоритетом є  побудова довготривалих та надійних стосунків із усіма нашими клієнтами, тому ми пропонуємо вигідні та гнучкі умови співпраці:

 

  • Закріплення персонального менеджера за кожним нашим клієнтом;
  • Зручні варіанти оплати (можливість здійснення передплати та планових платежів);
  • Декілька варіантів комерційних пропозицій;
  • Можливість розробки індивідуальної комерційної пропозиції саме під Ваші потреби;
  • Готовність до переговорів та заключення договорів на індивідуальних умовах.

 

Ми працюємо із всіма видами бізнесу і формами власності з енергоспоживанням від 10 000 кВт*год/міс.

 

Пропонуємо обговорити індивідуальні умови співпраці та укласти договір постачання електричної енергії. Ми гарантуємо надійне постачання електроенергії для потреб споживача за кращою ціновою пропозицією!

 

Сайт: http://www.enerhozbuttrans.com.ua/

Пошта: office@ezt.org.ua

Компанія представлена в рубриках:
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика

ФЛП Величко Сергей Викторович

Повна назва: ФЛП Величко Сергей Викторович
Адреса: Техническая, 52
86128, Макіївка, Донецька обл., Україна
Телефони: +38 (050) 557-31-60
E-mail:
URL сайта:
ID-компанії: 6332
Макіївка: головний офіс детальніше
Про нас

Производим:

Растворосмеситель принудительный для сухих (полусухих) растворов 300 и 500 л

Дробилка молотковая для измельчения бетона, грануляции, известняка, шлаков, золы, камня, стекла, затвердевших сыпучих материалов, строительного мусора, кирпича, шлакоблока

Машина проборазделочная лабораторная (МПЛ) для подготовки проб угля

Профессиональный вибростанок для производства шлакоблока "Наседка"

Профессиональный вибропресс для производства шлакоблока "Шторм"

Профессиональный вибростол для тротуарной плитки, еврозаборов

Мусоросортировочная станция полигонного типа

Лотковые питатели                                

Ленточный конвейер (транспортер) для сыпучих материалов, транспортировки мешков, прочего груза

Шнековый конвейер (транспортер) для сыпучих мелкофракционных материалов

Вальцы электромеханические 3-х валковые

Сеялка песка и сыпучих материалов для разделения фракций

Фасовочная машина (дозатор) для сыпучих материалов: цемент, песок, прочие смеси

Винтовой электро-механический колун (топор) для заготовки дров

Ванны флотации и мойки PET.

 

Предлагаем следующее оборудование складского хранения:

Электродвигатели - взрывозащищенные, рудничные, химические, крановые, с фазным ротором , общепромышленные в ассортименте и под заказ (актуальный список на нашем сайте).

Центробежные вентиляторы ("улитки") низкого, среднего и высокого давления: ВЦ 4-70, 4-75, 14-46, ВВ

Насосы: КМ 50-32-125, ВК 1-16, ВК 2-26, К 20/30, 3K6, НМШ 5/25, Г 12/25, Г 11/11, НЦС 3-114 (АНС-60), МНД-4 "Лягушка", водо-эмульсионные насосы токарного станка.

Реле РКУ-1М, блок питания БП-21, выключатель аварийный ВСА-У5,  посты управления кнопочные КУ-91

Вращающиеся соединения 264.7.00.

Лебедка электрическая ТЛ-9 А1

Компрессорные установки:

СО-7Б (Pраб= 6 кгс/см2, V=22 л, P=500 л/мин, S= 4 кВт)

Доставка по Украине. Подробности на сайте http://plant.at.ua Тел.: +38 (050) 557-31-60

Компанія представлена в рубриках:
Будівництво та нерухомість: Будівельне обладнання
Виробництво, промисловість: Будівельна промисловість
Виробництво, промисловість: Енергетика, ядерна енергетика
Виробництво, промисловість: Промислова продукція різна

Рекламний блок

Пошив штор Киев

Дизайн, пошив штор!
Быстро! Красиво!
Качественно!

Rosetti

Rosetti - пошив штор Киев

Виберіть регіон України

Подайте інформацію


Моя сторінка


Рекламний блок